HİZMETLERİMİZ 2018-03-28T10:12:35+00:00
gaziantep temizlik şirketleri

gaziantep temizlik firmaları

Firmamız ev temizliği konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla sizlere hizmet sunmaktadır.Profosyonel temizlik firması olan Merve temizlik evlerinize ferah ortamlar haline getiriyor.Profesyonel Temizlik Şirketi yeterli deneyime sahip elemanlarımız ile temizlikte  garanti ve güvence veriyoruz. Yarım gün ve tam gün seçenekleriyle ev temizliği konusunda hizmetinizdeyiz.

APARTMAN TEMİZLİĞİ

gaziantep temizlik

gaziantep temizlik firmaları

Apartman temizliği konusunda hizmet veren firmamız merdivenlerin silinmesi,çöplerin toplanması,lambaların silinmesi,elektrik ve su saatlarinin silimi,posta kutularının silinmesi,varsa asansörlerin silinmesi,örümcek ağlarının alınması vb gibi konularda apartman temizliğini sağlıyoruz.Ortak kullanım alan apartmanların temizliği gerek görünüm gerekse sağlık açıdan çok önemlidir.Temiz ortamlarda yaşamak için bizi arıyarak merak ettiklerinizi sorabilir detayları öğrenebilirsiniz.

GAZİANTEP CAFE TEMİZLİĞİ

MERVEM TEMİZLİK

 • Sık sık ziyaret edilen ve vakit geçirilen cafeleri dezenfekte etmek gerekmektedir.
 • Ortamda bir çok insanın bulunması nedeniyle kişilerden  kaynaklı kirlilik oluşmaktadır.
 • Sağlık açısından çok önemli olan cafe temizliğini mervem temizlik olarak profosyonelce temizliğini sağlıyoruz.
 • Gaziantep mervem temizlik cafelerinize hijyeni getiriyor.
 • Bizi ister arıyarak istersenizde  ofisimize gelerek ziyaret edebilir kalitemizi görebilirsiniz.

BANKA  VE BANKAMATİK TEMİZLİĞİ

gaziantep temizlik şirketleri

gaziantep mervem temizlik

 • Bankalar sürekli olarak müşteri odaklı çalışan yerler olduğu için ve devamlı olarak müşterilerine hizmet vermek için banka ve bankamatiklerde müşterilerini ağırladıklarından bankalar,banka temizliğine ve bankamatik temizliğine büyük önem vermektedir.Gaziantep bölgesinde hemen hemen bütün banka ve bankamatik temizliği tarafımızca sağlanmış durumdadır.Bizimle çalışmak isteyen kurumsal bankalar bizi diğer referanslarımızdan öğrenebilirler.Banka temizliği yaparken ofisteki masalaribankomatlar,bilgisayarlar,yerler,duvar silimi,merdivenlerin silimi,camların temizliği vs. gibi istediğiniz hizmete göre temizlikleri derinlemesine yapılmaktadır.

DIŞ CEPHE  VE  CAM TEMİZLİĞİ

Dış cephe cam, kompozit.granit, benzeri yüzeyler periyodik olarak temizlenmesi gerekir, dış ortamlarda kir, yağ, toz kalıcı izlere maruz kalabilir. Mervem temizlik şirketi olarak binalarınıza hijyeni getiriyoruz.Mervem temizlik olarak dış cephe  temizliğinden sorumluluğu almış bir firmayız. Yüksek binalar, işyerlerinin dış görünümü binaların temizliği estetik ve hijyen açısından temizlenmesi önemlidir.Dış cephe temizliği yaparken muhakkak olarak uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.Tehlikeli bir iş olan dış cephe temizliğinde risk almayın bırakın sizin yerinize bunu profosyonel ekibimiz yapsın.

GAZİANTEP İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Mervem temizlik

gaziantep temizlik firmaları

gaziantep temizlik şirketleri

Gaziantep bölgesinde bulunan mervem temizlikle birlikte  inşaat sonrası temizliğini profosyonel ellere bırakarak yaptırabilirsiniz.

İnşaat sektörünün hız kazanmasıyla şehirlerimiz  gün geçtikçe konut sayısı artmıştır,buda  inşaat sonrası temizliğin önem kazanmasına neden olmuştur.İnşaat sonrası temizliği yaparken zeminlerde çizilmeden temizliğini sağlayıp gerekli olan sıva artıklarını derz artıklarını tozunu pasını temizliyoruz.İnşaat sonrası temizlik fiyatımız  temizliğini istediğiniz evi gördükten sonra size uygun bir fiyat çıkarılarak evinizin temizliği sağlanır.

Beyaz Eşya Mağzası Temizliği

Gaziantep bölgesinde bulunan elektronik mağzanın temizliği mervem temizlik garantisiyle bitirildi.Sizinde mağzanız var ise eşyalarınız ne kadar çok olursa olsun biz bunu pratik çözümlerimizle mağzalarınızı temizliğe kavuşturuyoruz.

 • Ne kadar eşyanız olursa olsun

 • Ne kadar büyüklüğe sahip olursa olsun

 • Mervem temizlik hizmetleri sayesinde teknolojik ekipmanlarla ve kaliteli personellerle mağza,işyeri,ofis,ev,apartman,dış cephe temizliği hiç farketmez biz temizlediğimiz alanların garantisini veriyoruz.

 • Büyük şirketlerin ilk tercihiyiz.

 • Bütün bunlar sizin mağzanızı temizlemeye yeterli değilse,bizi araştırabilir kendiniz güven sağladıktan sonra bizi arıyabilirsiniz.

GAZİANTEP HALI  TEMİZLİĞİ

Mervem temizlik

 • Halılarınız evlerinizden ücretsiz  servisimizle gelinip alınır.
 • Fabrikamıza getirilen halılar cinslerine göre ayrıldıktan sonra toz alma işlemi uygulanır.
 • İkinci aşama olarak halılarınız tam otomatik makinalarda ve natural şampuan kullanarak yıkanır.
 • Halı üzerinde leke var sa bu lekelere müdahale edilerek giderilmesi sağlanır.
 • Sıkma makinalarımızda fazla suyundan arındırıldıktan sonra özel kurutma yerlerimizde kurumaya bırakılır.
 • Halılarınız tek tek kontrol edildikten sonra özel poşetlere konup poşetleniz ve siz değerli müşterilerimize teslimatı sağlanır.

GAZİANTEP KOLTUK YIKAMA

Mervem temizlik ve koltuk yıkama

Evlerinize profosyonel ekibimizle gelip koltuklarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz.Vakumlu makinalarımız sayesinde kiri içerisinde tutan makinamızla halılarınız tertemiz hale geliyor.İlk aşamada  şampuanlanıp köpürtülerek temizlenen halılarınız vakum makinasından geçtikten sonra sizde farkı görebilirsiniz.Gaziantep koltuk yıkama  denincede akla gelen ilk firmalardayız.Gördüğünüz gibi temizliğin bütün alanlarında varız.Kurumsal şirketimiz size evlerinizdee ve yaşama ortamlarınızda gerçek hijyenle buluşturuyor.

GAZİANTEP BATTANİYE YORGAN YIKAMA

Mervem temizlik ve battaniye yorgan yıkama

Kişisel kullanım alanınıza giren battaniye ve yorganlarınızı  temizleyerek daha sağlıklı  yaşamanıza yardımcı oluyoruz.Sıklıkla kullandığınız battaniye ve yorganlarınızın temizliği çok önemlidir.Rutin olarak yıkatmanız gereken battaniye ve yorganlarınızın temizliğini sizin yerinize biz sağlıyoruz.Battaniye ve yorganlarınızın temizliğini görünce tekrar bizimle iletişime geçmek istiyeceksiniz.Garantili temizliğin adresi Merve temizlik farkı ile gerçek temizliğin huzuruna kavuşun.

TIKLA ARA 0532 291 1620